a
Zajmujemy się projektowaniem i szyciem autorskich sukni ślubnych, koktajlowych i wieczorowych przeznaczonych dla kobiet o dużych wymaganiach, szukających niebanalnych, dobrych jakościowo stylizacji. W naszych kolekcjach sukien ślubnych znajdziecie eteryczne, romantyczne projekty.
Śledź nas:

Zadzwoń+48 512 332 790

Atelier, Armii Krajowej 129, Katowice

Śledź nas:
Melove to przecudne miejsce, które nie tylko jest magiczne, ale i pełne serca nawet dla najtrudniejszych przypadków... takich jak ja! Dziękuję za spełnienie marzeń o bajkowej sukni Ślubnej, z którą nigdy się nie rozstane! Melove bez Ciebie nie byłoby tak Pięknie Dziękuję

Paulina

" Nasz wielki dzień już za nami, chciałam tylko jeszcze raz bardzo podziękować za pełen profesjonalizm i cierpliwość do klientek 🙂 w sukni od Pani czułam się naprawdę wyjątkowo i chyba pierwszy raz w życiu, nieskromnie powiem, że wyglądałam przepięknie! Goście byli oczarowani moją suknią 🙂 Oprócz tego, że można u Pani kupić tak piękne suknie, to na dodatek jest Pani bardzo sympatyczną i uśmiechniętą osobą, więc współpraca z Panią to czysta przyjemność. Jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że tworzy Pani takie cuda."

Agnieszka

Dziękuję serdecznie za piękną suknie ślubną. Czułam się w niej rewelacyjnie! Goście byli nią zachwyceni!

Kasia

Zapisz się do naszego newslettera!