a
Zajmujemy się projektowaniem i szyciem autorskich sukni ślubnych, koktajlowych i wieczorowych przeznaczonych dla kobiet o dużych wymaganiach, szukających niebanalnych, dobrych jakościowo stylizacji. W naszych kolekcjach sukien ślubnych znajdziecie eteryczne, romantyczne projekty.
Śledź nas:
meLove > Sesje  > Ale Meksyk! Stylizowana sesja pełna inspiracji!

Ale Meksyk! Stylizowana sesja pełna inspiracji!

Ale Meksyk! To idealne określenie tego co działo się podczas tej sesji. Uwielbiamy kolory, kwiaty, Izę, nasze suknie i popsy. Jeśli to wszystko połączymy w jedną całość …Boom ! Mamy sztosa. Jeśli ktoś z Was jeszcze zastanawia się co to za piękne miejsce, odpowiadamy… to Szyb Maciej Restauracja, Bistro i Turystyka, czyli jedna z najbardziej klimatycznych knajp na Śląsku.

Zdjęcia i tekst: Magdalena Tarach Fotografia <3
miejsce: Szyb Maciej Restauracja, Bistro i Turystyka/ modelka: Izabela Giętka / suknia: meLove/ makijaż: Studio wizerunku – Kinga Stopa/ fryzury: Pracownia Fryzur Nadia Surowiec – Kosmetyka Estetyczna/ Nadia Surowiec/ kwiaty: Fabryka Zieleni/ buty: MY WISH Your Dream Shoes/ pomoc: Wedding Land/ candy: Las Dolci Pizzeria LAS/ wizytówki: Amon Zawiercie