a
Zajmujemy się projektowaniem i szyciem autorskich sukni ślubnych, koktajlowych i wieczorowych przeznaczonych dla kobiet o dużych wymaganiach, szukających niebanalnych, dobrych jakościowo stylizacji. W naszych kolekcjach sukien ślubnych znajdziecie eteryczne, romantyczne projekty.
Śledź nas:
meLove > Wysyłka

Jakie są koszty wysyłki?

 

Koszt przesyłki za zakupy  z dostawą na terenie Polski to 17zł wybierając opcję przedpłaty, a przy opcji płatności za pobraniem(płatność u kuriera) koszt dostawy to 24zł.

 

 

przedpłata 17pln
płatność u kuriera 24 pln

 

 

Jaka firma kurierska dostarcza paczki meLove?

Firma kurierska GLS – przesyłki na terenie Polski kurierem

 

Ile trwa dostawa?

Przygotowanie zamówienia trwa od 1 do 14 dni roboczych(dotyczy sukienek koktajlowych/ wieczorowych, sugerowany czas dostawy widoczny podczas zamówienia). Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy i przygotowanie paczki. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Po opuszczeniu magazynu(o czym zostaniesz poinformowana mailowo) dostawa zajmuje 1-2 dni roboczych w Polsce.

 

 

Gdzie jest moja paczka?

Po złożeniu zamówienia, produkty najpierw są kompletowane w magazynie, a potem transportowane do sortowni firmy kurierskiej. Po opuszczeniu sortowni, uruchomiona zostaje funkcja śledzenia przesyłki. W tym momencie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka. Ważne! Funkcja ta nie jest aktywna od razu. Zazwyczaj musi upłynąć kilka godzin, aby link do strony firmy kurierskiej zaczął działać.

 

Co zrobić jeżeli kurier mnie nie zastał?

Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, dopiero wtedy paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd zostaje odesłana do naszego Atelier.